Working Tax Credit

Diskusiju Forums Forums TAUTA.uk Diskusijas Pabalsti Working Tax Credit

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by Uldis Uldis 1 year, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Man jautājums vai kāds ir viņu kārtojis? Es tā sapratu ka man jāuzvana uz speciālo numuru un ja es strādāju un man nav pieteikami daudz ienākumu es viņam vari pieteikties. Bet man tas pēdējais vārds biedē Credit. Ko tas nozīmē? Ta snozīmē ka kamēr man nav pieteikamu ienākumu tikmēr es tur kaut ko saņemu, bet kad ienākumi ir normāli man kaut kas ir jāatgriež vieņiem vai nē? Lasīju lasīju internetā tā arī nesaprat, saprat tikai kā pieteikties, taču kā tur tālāk neko nesapratu. Varbūt kāds var padalīties kam ir jau nokārtots. ❓ ❗

Moda74
    Moda74
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 9
    • Atbildes: 381
    • Kopā Ziņas: 390

Tas ir pabalsts. Nekas nav jāatdod atpakaļ. 🙂

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moda74
    Moda74
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 9
    • Atbildes: 381
    • Kopā Ziņas: 390

Ja pārmaksās kaut ko , tad gan būs jāmaksā atpakaļ. Labàk meklē labāku darbu. Tad nevajadzēs nekādus pabalstus. 🙂

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

ja citreiz vieglak pateikt ka izdarit, bet principa ja daudz ertak dzivot neesot kadam parada,,bet dzive rada savas korekcijas un tad ir savadak, un tad jau vienmer kads iziet no situacijas ka tani bridi ir visizdevigak,,, bet isteniba ari atbalst kadam laikam nekad nenak par skadi, ja pats dara uz to bridi visu ko var.

Uldis
    Uldis
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 7
    • Atbildes: 38
    • Kopā Ziņas: 45

Es šim pabalstam agrāk biju pieteicies un tagad joprojām saņemu, jo mani ģimenes apstākļi nav pietiekoši, kā nosaka likums. Tiesa agrāk saņēmu vairāk, tagad tikai kādus 50 GBP/mēn.
    Es savlaik kārtoju zvanot uz speciālu numuru. Tur man visu izprašņāja par bijušajiem ienākumiem Latvijā, par patreizējiem ienākumiem Anglijā, un izrēķinot visus manus ienākumus, nodokļus un uzturējamo skaitu aprēķināja manu individuālo mēneša summu.
    Laiks mainijās, sāku vairāk saņemt, sieva saņemt childtax, vēl kaut ko, samazinājas mans Working tax credit. Samazinājās atbilstoši kopējiem ģimenes ienākumiem.
    Katru gadu tas tiek aprēķināts izejot no pagājušā taksācijas gada. Taksācijas gads beidzās un sākās Aprīļa sākumā.
    Ja pa pagājušo gadu tu esi saņēmis vairāk nekā pienākās, tas ir tu esi atradis labāku darbu, lielāki ienākumi ģimenē, starpība ir jāatdod, vai nākamajā gadā saņemsi mazāku summu, kas izriet no esošās summas mīnus to, ko pārmaksāja pagājušā gadā.
    Credit – nenozīmē nekādas parādsaistības, kā kredīts. Tas ir tas kas tev pienākas par to, ka maz pelni, ka tavi iztikas ienākumi nav pietiekoši uz tevi, vai tavu saimniecību.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.