vai mums Tautā sākt publicēt rakstus?

Čats Forums Tauta.uk Oficiālie Forumi Tauta.uk Oficiālie Forumi vai mums Tautā sākt publicēt rakstus?

This topic contains 4 replies, has 2 voices, and was last updated by Helmuts Meškonis Helmuts Meškonis 4 months, 2 weeks ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1532
    • Kopā Ziņas: 1759

pēdējā laikā bieži apsveru iespēju Tautā sākt publicēt rakstus – kādas ir jūsu domas par to?

.. vēl nezinu, vai vēlos redzēt ziņas (tās ļoti bieži melo vai pasniedz tikai vienu patiesības pusi)..

Helmuts

Sunapurns
    sunapurns
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 0
    • Atbildes: 18
    • Kopā Ziņas: 18

A kas par rakstiem? Kas vinnjus rakstīs?

Man diezgan labi patīk The Guardian (reizeem Observer vai Independent arī) The Times un Daily Telegraph, arii The Economist, Financial Times un Washington Post.

Visvairaak  gan es  skatos un klausos BBC.

Reizeem ITV, Sky, Channel 4, CNN un Fox.

Tachu “the best” lasaamviela ir Sunday Times, Sunday Telegraph un New York Times.

Veel man agraak patika Rīgas Laiks. To gan es tagad Sen neesmu lasiijis.

Da visi jau kaut ko kaut kur piemelo. Bet lielos vilcienos viss vairaak vai mazaak ir ok. Un es tomeer uzticos “more or less” visiem augstaak minētiem medijiem. Lai vinjus paarsistu, vai ar vinjiem konkureetu vajag BAIGOS liidzekljus. Latvijas gada budzhets nepietiks

Sunapurns
    sunapurns
    Participant

Jaa vienu briidi arii Das Spiegel lasiiju, kad paarsteigts uzzinaaju, ka vinjiem ir anglju versija. Tagad gan Sen neesmu ieskatiijies.

Sunapurns
    sunapurns
    Participant

Aaa es tagad tikai kaartiigi izlasiiju tavu jautaajumu Helmut 😄Tu negribi zinjas. Sorry.

A par ko rakstiit? Kaadas domas ir bijushas? Shauj aaraa. Dalies 🙂

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1532
    • Kopā Ziņas: 1759

Das Spiegel ir angļu versija?? 😮 wow.. nezināju…

par ko rakstīt? .. visu, par ko individuālais cilvēks zin mazliet vairāk, salīdzinot ar vidusmēra latvieti, kurš dzīvo UK.. tikai ne ziņas :/ … no tām gan gribētu izvairīties…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.