Tev dzīvē ir divi ceļi ejami.. :)

Diskusiju Forums Forums TAUTA.uk Diskusijas Humors Tev dzīvē ir divi ceļi ejami.. :)

This topic contains 7 replies, has 0 voices, and was last updated by Dzivniecins dzivniecins 1 year, 1 month ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Aleksandrs
    Aleksandrs
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 17
    • Atbildes: 150
    • Kopā Ziņas: 167

[youtube:2m02xvzl]http://www.youtube.com/watch?v=GSCTKktSYiU[/youtube:2m02xvzl]

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Nu dien,labaa, nebiju tik sirsnigi smejusies. Tikai divi celi, vai precies vai armija.Tikai divi celi. Bet stastitajam ir dusa, tik viegli stasta, ka pat citi nespej notureties, bet vins leni un gudri stasta, ta ka tam jabut. Es paradiju savejiem, tie vai tris reizes smejas un skatijas un atkala skatijas.

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu es klausijos, ari divas vai tris reizes, jo krievu valodu esmu iemacijies seit un ir ka kaut ko tomer nesaprotiu, tadel klausijos vairakas reizes, tadel kad sapratu biju vederu nokutinati parsmejie. Nekas vairs neatliek ka divas iespejas dzive, labais un pa visam labs,, taka butu visi to jau piedzivojusi, ne.. Man patika

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Nu veders sak sapet no smiekliem. Ta tik ir anekdote, visi tik nopietni un klausoties parsmejusies. Tas tik bija, divas iespejas vai nu pa labi vai nu pa kreisi. Ka ta var istastit, tik sirsnigi bez liekiem parsteigumiem, visi parejie tik izsmejusie sun uznemusi laimes hormonus. Nu tas ir forss gabals

Aleksandrs
    Aleksandrs
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 17
    • Atbildes: 150
    • Kopā Ziņas: 167

Nu man prieks, ka patika! 🙂

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1518
    • Kopā Ziņas: 1744

😀 😀 super!!

paldes

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant

Sieva aizsuta viru nopirkt gliemezus. Virs aiziet. Pa celam satiek draugus. Visi kopa iedzer. Nodzera tris dienas. Pedeja mirkli virs atceras par gliemeziem. Noperk. Atnak majas un doma ka lai paskaidro kur bija. AA, izber gliemezus pie durvim, piezvana. Sieva atver. Nu viram laba runa ,, nu nakat nakat atnakusi esam, aicina ieksa gliemezus

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Pacelas jautajums Latvija atjaunot armiju no fakta visus pec kartas vai nee?? Dazi doma ka vajag atjaunot armiju piespiedu karta,, dazi saka ka tas nav iespejams tiesi naudas pec .. tatad atkal doma par naudu nevis drosibu un nedoma vispar argalvam..
    Ka var ta speleties tad jaa tad nee

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant

Nu jautajums vai atjaunot obligato dienestu?? Jautajums ka? kas tur dienes?? visi pirms tam, kas negribes izbrauks un gadien neradisies, nu bet ta tacu bus,, ja ieviesis obligato dienestu ,, vai sobrid daudz tadu vispar butu atrodami, kas varetu dienet?? vai peksni rautu n gados vecakus lai dien…

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.