Pūcītes

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Atpūta Pūcītes

This topic contains 15 replies, has 0 voices, and was last updated by Helmuts Meškonis Helmuts Meškonis 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

šodien pilsētā muzejā bija dzīvās pūcītes. Ja kādam ir iespēja aiziet kādreiz iesaku. Berni bija sajūsmā un ne tikai bērni, es arī biju starā. Dzīvajā redzēt pūces un vēl paglaudīt un uz rokas sev apsēdināt WOW!!! Kolosāli. Tiesa no pašām lielākām bija bails , taču maziņās bija tik mīlīgās līdz ārprātam :)Labprāt kādu sev uz mājām līdzi paņemtu , ja ļautu 😀 Nezinu vai viņi braukā pa visām pilsētām, taču mūsu pusē bija. Ja, kādam interesē kādreiz apskatīt viņas aizbraukt, tad šeit būs links: https://www.facebook.com/pages/Owls-To-behold/226554437358399?fref=ts Smukas un skaista un kolosālas. Abrīnojami bija cik viņas mierīgas bija un paklausīgas ….laikam pirms tam paēdušas labi bija 😆 . Pagājušogad bijām uz ērgļu šovu līdzīgu, taču tur gan nevarēja paturēt viņas rokās kur nu vēl paglaudīt, taču ar bija ļoti smuki. Tākā kam interesē iesakām. Bērni visu dienu pēc tam tikai runāja par viņām 😆 Man liekas viņus tur varētu arī atstāt un viņi nemaz nepretotos 😆 . Visu cieņu onkulim, kurš uz visām pusēm grozījās un uzspēja visu pie tās lielās bērnu brūzmas.

Janis
    Janis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 50
    • Atbildes: 619
    • Kopā Ziņas: 669

Kam pūcītes , kam vilcieniņi 😀 Es šodien tiku beidzot pie vilciena ar bērnu. Muzejā piedāvāja ar bērnu kokā vilcienu palaist, tas bija piedzīvojums. Nezinu kurš vairāk bija sajūsmā es vai bērns :D. Saku Jums vēlreiz , ja man kādreiz būs māja ar bēnieņiem, bēniņos būs vilciens stabili :D. Apskatījos kā muzejā bija uztaisītas pilsētas stacija, nezinu vai uz pasūtījumu taisīja vai paši lika visu kopā, taču labi viņiem sanāca. Prasīju cik apmēram izmaksāja kaut ko tādu uztaisīt. Sapirkt pamatu, mājas vilcienus, cilvēciņus un pārējās detaļas darbinieks pateica ap 7000 paundiem. Normāls skaitlis taču ir tā vērts man liekas. Es laikam katru vakaru ar bērniem spēlētos ar viņu 😀 Sākumā tikai jātiek pie savas mājas, jo nedomāju ka īrētajā mājā ko tādu vajag taisīt. Salikt viens taču ja nu būs jāvācās laukā kādreiz diezkas labs nebūs, jo to visu būs jāmontē un tā tālāk…. Savs tomēr savs. Nu jā …ja par pūcītēm nebija slikti, tur arī bija interesanti taču katram savs man vairāk tīk vilcieni 😀 Labprāt vēlreiz kādreiz pamēģinātu ko tādu 😀 Vēl tur bērniem bija labi izdomāts ka pēc braukšanas varēja dabūt Sertificate ka esi vadījis pilsētas vilcienus. Parasts paīrītis, taču bērniem bija stāvā sajūsmā. Tagad visiem pie sienas karājās :D…Bērni paliek bērni 😀

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Man Tomēr zel to putnu kas uz šitādiem šoviem brauka. Putnam tomer jabut brīvam.
    Bet tie vilcieniņu entuziasti te ir daudz. Un nemaz tik lēts tas prieks nav. Lokomotīves maksa ap 100-150£, ja kādas retākas, tad vel vairak. Mums gan vilcieniņi majas nedraud, virs izbraukājas darbā 😀

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Dzīvajā jau laikam vispār feini, ja nu vienīgais svētkos nav visai forši braukāt, jo transports paliek transports, tur ir svētki vai nav viņiem tāpat jāstrādā. Es labprāt ar pavizinātos ar vilcienu tiesa blakām pasēdētu nevis stūrētu :D. Mna kā reizi laikam draud vilcienu bums mājās 😀 Pagaidām vēl tieku sveikā cauri, taču nezin kas būs kad izaugs un sāks pats pelnīt, tad laikam būs tā ka visu sapirks uzreiz 😀

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Opā es ar gribu un vilcienus un pūcites, kurā shire tas bija un vai tas ir visu laiku? Super tuvimā redzēt pūcīti, pa savu dzīvi Latvijā tikai dažas reizes redzēju pūcītes brīvajā dabā.

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Jā, esnezināju, bet cik skatījos bildes, daža laba pūcīte varētu dzīvot pat pie manis mājā, es neapvainotos, nebūtu slikti. Bet kas tev dos, te pat suni turēt ir padārgi un daudz procedūras jāievēro. tākā man atliek skatīties bildes un tiki sapņot, vai arī izprintēt un pielikt bildes pie sienas ar atstarotāju un nakti neuzskriet virsū. Bet forši nakti ja kads staiga, šī uzreiz dod skaņas

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Man bija doma klēpjusunīti savu atvest no Latvijas, taču kad paskatījos kādas te izmaksas un apdrošināšanas pārdomāju. Sunim veselības apdrošināšana 200 paundi, traks var palikt. Vismaz tā klīnikā pateica + potes un tā tālāk.Pagaidām nē…..

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Man tur viena liela patīkās es viņu sev labprāt mājās gribētu 😀 Liela milzīgas acis un skaista vai skaists kas tur īsti bija nezinu. Starpcitu kāds nezin kā pūces var atšķirt kurš ir kurš dzimums?

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1531
    • Kopā Ziņas: 1758

ehh.. cik forši būtu bijis aizbraukt un paskatīties.. ļoti, ļoti patīk pūces 🙁

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Aha man ar padod ziņu, izrādās tas bija Northamptonshire pus darbs bija uz viņām a es kaut kur palaidu garām …..ehhh. Apskatījos bildēs viņu maājas lapā nu tik feinas mīlīgas pūcītes, tiesa tā lielā, gan tāda. Es mestu līkumu vēl kā iesnābs mazs neliksies.

Suse
    suse
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 16
    • Atbildes: 103
    • Kopā Ziņas: 119

Man ļoti patīk audums no pūcītēm, tagad jau laikam kādu trešo gadu pūcītes un taureņi ir modē, ko varam redzēt,,, uz somām, uz audumiem, makiem. Es savai mazmeitai uzdāvināju somiņu mazu ar pūcītēm,kā viņa priecājās un katru dienu lietoja sākumā šo somu, man likās , kur tik maza un seko jau līdzi modei,, fakts un sakritība

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Darbs, es festivālā redzēju pucītes lielas un mazas, laikam to lielo tik lielu nebiju redzējusi nekas, biju zoo dārzos dzirdējusi, un redzējusi info par viņām, bet tik lielu kā zvērs, vēl nē. Bet jā mode jau apmēram 2-3 gadus ar pūcītēm un tauriņiem, bet liekas ka modeļi un krāsas šiem abiem iet rokuu rokā, gan jaunie nēsā gan vecākas dāmas nesāja šos varoņdarbus

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu pūces man liekas ir dzīvnieks kas ir intresants un patīkams. Viņam vajadzētu būt brīvām un nekad aiztiktam ka medības vai Adès dēļ. jo viņi ir mūsu dzīves brīnumi un viņi ir daudz labāki un mīļāki ka cilvēki.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Man meita to vien dara ka pērk lietas ,,nu nedaudz skrien pakaļa modei kā jau jaunatne, un to ka pūcītes gads no modes ir , es varu apgalvot,, somas, audumi, maki, matusprādzes, ka tik turies daudz, sunītim pat mājiņa no auduma un kaklasaiti nopirka ar pūcītēm. Es lai izraibinātu
    šo situāciju, uz durvīm pielīmēju spoguļus , maziņi apaļas formas,, kas veodo ziedu. Ta nu es izgāju no situācijas

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu traki gan.
    Man personīgi patīk pasekot modei ji nevar jau no viņas atpalikt pilnībā. Bet lai es teiktu ka ja šī lieta ienāk mode un kā es viņai tūlīt pat skriešu pakaļ un maksāšu 100 paudu. Nu ne.
    Man ir labi ar to kas man ir un kāda mode man ir.
    Protams ir reizes kad kaut kas iepatikās no sirds un tu skrien viņam pakaļ. Atskaitot to ne.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)

You must be logged in to reply to this topic.