This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by Dzivniecins dzivniecins 1 year, 3 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Aleksandrs
    Aleksandrs
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 17
    • Atbildes: 150
    • Kopā Ziņas: 167

Helmut, kā būtu, ja tu varētu sarakstu ar lietotājiem, kas ir online pārcelt no pašas apakšas uz augšu? Teiksim zem/virs Ieteikt draugiem?
    Man personīgi vienmēr interesē apskatīties, kas ir aktīvs, bet katru reizi jātin līdz pašam galam.. Paldies par uzmanību!

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Ideja forsa, isteniba es ari labprat paskatitos un kadreiz uzsistu klacu ar kadu kas ir online, pirms ritinu leja visu lapu. Bet gaidisu atbildi, ne gaidisu ka redzesu visu uzreiz augsa nevis apaksa.
    Paldie sjau ieprieks es ari saku

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1520
    • Kopā Ziņas: 1746

@aleksandrs wrote:

Helmut, kā būtu, ja tu varētu sarakstu ar lietotājiem, kas ir online pārcelt no pašas apakšas uz augšu? Teiksim zem/virs Ieteikt draugiem?
    Man personīgi vienmēr interesē apskatīties, kas ir aktīvs, bet katru reizi jātin līdz pašam galam.. Paldies par uzmanību!

sveiks,

paldies par ieteikumu.. tikšu galā ar darbiņiem, kas uzkrājušies un paskatīšos, ko var darīt šajā jomā 😉

jauku dienu,
    Helmuts

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu tad mes gaidam, kad uzkrasies vel vairak tev darbina un gribesi paskatiites ka tev tur sanak,?
    Nu mes jau zina, ka samak, tu tak patik ka mes prasam,, paldie s

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.