Nāriņa Bārbija ar mirdzošu asti

Diskusiju Forums Forums TAUTA.uk Diskusijas Bērni Nāriņa Bārbija ar mirdzošu asti

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by Dzivniecins dzivniecins 1 year, 2 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1520
    • Kopā Ziņas: 1746

🙂 nopirku mazajai nāriņu Bārbiju ar mirdzošu asti – nospied podziņu un aste spīd dažādās krāsās 🙂 .. Mazā septītajās debesīs 🙂

interesanti, ka nopirku ebay-jā, bet atnāca no amazones 🙂 .. izskatās, ka pārdevējs ir izdomājis interesantu pārdošanas sistēmu.

jā, cena bija nepilnas £19 (ieskaitot pasta izdevumus).

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu neko jau,, nospied podzinu un viss notiek. Ko tik neizdomas lai butu forsi berniem. Viss jau jauki, berns pins ar emocijam jau ta no parastas narinas, a te vel, nospied podzinu un vis notiek. Pa bernu mantam nezinu dargi vai leti, bet berna prieks ir daudz vertigaks, ka tie 19 paundi, ja tiesam bernam tas patik tad no sirds ir forsi. t
    Tad jau tu esi meitenu milulis,, viss labakais

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1520
    • Kopā Ziņas: 1746

@dzivniecins wrote:

Nu neko jau,, nospied podzinu un viss notiek. Ko tik neizdomas lai butu forsi berniem. Viss jau jauki, berns pins ar emocijam jau ta no parastas narinas, a te vel, nospied podzinu un vis notiek. Pa bernu mantam nezinu dargi vai leti, bet berna prieks ir daudz vertigaks, ka tie 19 paundi, ja tiesam bernam tas patik tad no sirds ir forsi. t
    Tad jau tu esi meitenu milulis,, viss labakais

🙂 patiesībā nemaz nav tik dārgi.. mēs jau visu saprotam salīdzinājumos un es vienmēr “esmu uz pauzes” no cenām, kad ieeju “toys r us” veikalos… brrr… tie gan ir kaunu pazaudējuši :/

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Tad jau vel tu leti tiesam iepirkies.. Es reiz biju sada veikal un tomer savai krustmeitai biju nolemusi nopirkt kadas forsas retas davaninas. Bet kad ieraudziju cenas,, man pasai vai slikti taja veikal palika, otreiz gan neiesu, un neko nepirksu, jo specilai braucu uz to veikalu un aplauzos. nU TIESI TAJA VEIKAL MANI NEKAS VAIRS NEINTERESE. Tagad es zinu to Vorby verehouse veikalu,, tur nakamgad vai gada beigas brauksu

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu driz barbija bus cilveciska svai vel kaut kas, ka barbija var salikties ar narinu kopa un astite mirgot..
    Nu katra mantina paliek jocigaka un jocigaka.
    Zini man lieka ska reizem nevar nopirkt kvalitativas mantinas, pat ja tu gribi, jo es mekleju, un neparko nevareju atrast normalas kvalitates, tikia kaut kadas nelabi kvalitates

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.