Mazkonkursiņi

This topic contains 10 replies, has 8 voices, and was last updated by Helmuts Meškonis Helmuts Meškonis 1 year, 10 months ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Skatos agrāk bija kaut kādi konkursiņi šeit arī. Un tādi ļoti forši man patiktu. Taču tagad kaut kā nekas nenotiek… 😕 Kā vienmēr visu foršu esmu palaidusi garām… eh, jācer ka kāds vēl būs varēs pamēģināt piedalīties viņa 🙂

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Starpcitu es par viņiem jau piemirsu.Es vinnēju toreiz dāvanu karti un bija baigi forši. Būtu jauki ja konkursiņi atgriestos. Vēl atceros ka man kaimiņienes stāstīja bija arī picas foršais konkurs , taču tas bija Facebook grupā 🙂

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Es varu uzdāvināt divas biļetes uz pasākumu Rock Your Age konkursiņā kādā, taču vai tas kādu interesēs un ir gribētāji cita lieta :D. Jo tas ir nelielā pilsētā un Northamptonshire. Augusta pēdējā nedēļā. 😀

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu kautkads jauns kurnurs butu jau jauks, iesistu musm adralilina limeni un butu intresanta sanceciba starp mums. ah ah
    Ta pat ka bija miklas minesana. nu tur jau ari bija cilvecini kas bija gudri un cik es pedejo reizi aceros mums bija 2 labie muneji kas bija viens otram ciesi ar atbilded.
    Nu kautko tadu atkal uzrautu tad butu intrese visiem man liekas.

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Vai ne man arī liekās ka būtu feini. Vai arī kaut ko lielu varētu izdomāt kā konkursus kur nu nezinu … nevaru izdomāt. Jāsaka tā pamat;igi jāpasvīd mēneša garumā lai varētu dabūt balvu. 😀 īsāk sakot kaut ko gribētos nezinam īsti tikai ko 😀

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Nu es laikam gribētu kādu biļeti uz Rok ur age, kas tur bija jādara, vai kā tur bija jādara, ali te kaut kas sanāktu, māku lēkt uz vienas kājas. Nu pasvīst varētu,, tuvojas karsts laiks,, nu piemēram es tā domāju ka es centīšos dabūt dāvaniņu, kas tur jādara

Aleksandrs
    Aleksandrs
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 17
    • Atbildes: 150
    • Kopā Ziņas: 167

Lieta laikam tajā, ka visus konkursus sponsorēja Helmuts no savas kabatas.. Cik tad nu var?!

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1528
    • Kopā Ziņas: 1755

@aleksandrs wrote:

Lieta laikam tajā, ka visus konkursus sponsorēja Helmuts no savas kabatas.. Cik tad nu var?!

vél jau var 😉 .. saņemšos un kaut ko saorganizēšu 🙂

.. ir kādi ieteikumi?

Uldis
    Uldis
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 7
    • Atbildes: 38
    • Kopā Ziņas: 45

Ja tā godīgi, kas apmaksā konkursa izdevumus, piemēram picu pasūtīšana (4-iem vai 5 cilvēkiem), 10 poniju dāvanu kartes 10gab, varbūt vēl kādas lietas?
    Nē, nu es saprotu, ka aktivitātes pēc var ziedot tur nu ~ 20 – 50 ponijus. Man jau saprotamāk, ja nauda ir ienākusies piemēram no reklāmām un daļu var sponsorēt šādiem mazkonkursiem un konkursiem vispārēji. 🙄

Uldis
    Uldis
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 7
    • Atbildes: 38
    • Kopā Ziņas: 45

Ieteikumi grūti pateikt, bet izdomāt jau var. Btw kāds ir iespējamais balvu fonds? Nu protams, ka man jau vairāk patīk piedalīties, arī kaut ko laimēt gribētos 🙄 Kas zin, varbūt no 10 konkursiem arī kādreiz paveiksies.
    Idejas, idejas, nu netā ir visādas konkursu lietas, bet protams, jo vairāk dalībnieku, jo interesantāk.
    Daudzviet tiek rīkoti neta konkursi ar dažādu bilžu / lietu ievietošanu + kāds tavējais paraksts, ka tas esi tu, vai fonā esi tu pats.
    Varianti dažādi uz ko tēmēt.
    Skaistākais datorgalds, Ko tu proti pagatavot no ēdiena (reāls tevis paštaisīts ēdiens)?
    Jebko citu, par kādu tēmu var kaut ko izdomāt.

Man patika viens konkurs – Skaistāko meiteņu konkurs, kurā katrs iesūta bildes, tad visi vērtē, izvēlās 1 vai 3 labākās dodot katrai savu atzīmi un tad laimē tā, kura ir ieguvusi visvairāk punktu. Konkursa tēmas izvēlās kopīgā dziesmā (melns, blonds, ruds, vai tattoo specifika) un atzīmē dažus noteikumus, lai piemēram nesūta pārāk plikas bildes, un tā kaut kā.

Cik saprotu dižošanās ar to kuram stilīgāks rīks (gadgets) nav modē, tad tādus var nerīkot. Bet pavisam ikdienišķus kāpēc gan nē. Ja vēl ik pa laikam var pamainīt tēmas.

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1528
    • Kopā Ziņas: 1755

@uldis wrote:

Man patika viens konkurs – Skaistāko meiteņu konkurs, kurā katrs iesūta bildes, tad visi vērtē, izvēlās 1 vai 3 labākās dodot katrai savu atzīmi un tad laimē tā, kura ir ieguvusi visvairāk punktu. Konkursa tēmas izvēlās kopīgā dziesmā (melns, blonds, ruds, vai tattoo specifika) un atzīmē dažus noteikumus, lai piemēram nesūta pārāk plikas bildes, un tā kaut kā.

.. kārumnieks 😉 😀

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.