Londonas vaska figūru muzejā papildinājums :)

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Atpūta Londonas vaska figūru muzejā papildinājums :)

This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by MrsB MrsB 2 years, 7 months ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Dzirdējāt ka tiek veidota jaunā atsevišķa telpa izstāde nezinu kā viņu pareizi nosaukt, ka būs daudz varoņu un tēlu no Zvaigžņu karu filmas. Būs jāaizbrauc un jāpaskatās kādreiz, man liekas diezgan interesanti būtu 😎 Veselas 11 scēnas būs . Atvēršana 16 Maijā.

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Super, kad es pēdējo reizi mēģināju tur iekļūt cena bija 32 paundi, un ilgi jāstāv vēl pie visa rindā, liekas ka iestāsies rindā, paliksi pats par vaska vigūru līdz pienāks tava rinda, foršas izjūtas. Beigās jau neiegāju jo mes bijām tikai tomēr ceni trīs un tomēr salasījās, kaut gan pirms tam nezinājām kādas ir cenas. Vasarā kad dosimies, jau tad būsim izpētījuši kur doties, nopirksim biļeti lai varam braukt pa Londonu bez apstājas vai neskaitīties bezbiļetnieki savā auto, un kaut kur palikt pa nakti, iztusēties. Tāda tā cerība.

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu jauki izklausas gan.
    Es tur biju caur vienu pasakumu un viss izskatijas jauks un patikams, bet gribas teikt ka paris dalas bija ta intresantas bet lai teiktu ka ja esmu sajuma. nu nejija.
    Persinigi man viss vairak patika ta vieta kur bija cietums un tevi itka biedeja. tas bija super.

Bet vispar ta ir laba vieta kur aizbraukt,bet par cenam tur ir ta ka ir. jaskatas akcijas un izveles.

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Papēti piedāvajumus atrakcijām 2 par vienu cenu. Pa paikam tadi parādās, vienu laiku WHSmith deva kuponus kur bija atrakcijas par 2 par 1 cenu, tai skaita ari madame tussard muzeja.

Line
    Line
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 36
    • Atbildes: 221
    • Kopā Ziņas: 257

Gribas lai kāds manā vietā samaksā biļeti un es tieku uz vaska muzeju, bet nē, es kad iešu , atpūtīšos daudz un kārtīgi, nesen biju holidays Holandē, tur cilvēki kā statujas, klusi mierīgi un bezgala laipni, reizēm pat apjūk no laipnuma. Braucām ar riteni un aiz mums mašīnu rindas, bet neviens neko nesaka, gribas lai te arī būtu iepēja vairāk braukt ar riteni, kaut kādām tūrisma celiņiem, piemēram pa vaska muzeju, ne ???

MrsB
    MrsB
    Member

Ja gribas ar riteni braukt ekskursija, tad Oksforda vai Kembridža ir labas pilsētas. Daudz riteņu, daudz celiņu, skaisti parki.

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Ar riteni, laba ideja vaska muzejā, ha haa. Bet līdz Kembriģā, Oxfordā. Atcerējos vienu cacu, bija Oxsfordā esot nūdistu pludmale, bet viņa esot redzējusi šo pilsētu skaistu, un arī vasarā diezgan mākslinieciska . Gribās tur aizbraukt, bet ar riteņiem šogad vēl nekas nesanāks bet laicīgi gan viss vēl jāplāno

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Es līdz Oxfordai ja braukšu ar riteni nezin cik dienas braukšu :D. Mums ar autobsu man liekas kādas 3h uz vienu galu :D. Runājot par riteņiem, es mūsu pilsētā kaut kā maz redzu cilvēkus kas pārvietojās ar viņiem. Latvijā pilsētā visu laiku ar bērniem braukāju ar riteni, bija baigi forši. Interesanti cik te normāls nedārgs ritenis maksā.?

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Tā ko es esmu palaidusi atkal garām! Es arī gribu un uz muzeju un ar riteņiem un uz Oxfordu un tā tālāk! Ārā tik superīgs laiks ka negribās vispār iet uz darbu un strādāt!

MrsB
    MrsB
    Member

Nu lidz Oksfordai bus tālu ko mīties. Vakar atkal biju Oksforda, bet tikai uz slimnīcu un atpakal. Bet tagad ar smuko laiku ielas pilnas ar riteņbraucējiem – jauni, veci, tievi, resni, ar berniem utt.
    Man stāv garāža ritenis, bet neesmu braukusi kops rudens. Un tagad man ir sabojāts elkonis, saziņai vispar kad varēšu atkal braukt. Mans ritenis laikam bija ap 270£, ne lētākais, ne dārgākais, tads vidusceļš. Virs nopirka mums abiem riteņus ar cycle to work shēmu, gada laika maksāja mēneša maksājumus pirms nodokļiem. Loti daudz darba vietas piedāvā līdzīgas shēmas, vajag painteresēties. Man liekas, ka vīram bija 1000£ maksimums ko vareja iztērēt riteņiem, mes iztērējam 800£ par 2 riteņiem un aksesuāriem.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.