Lētās vilciena biļetes

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Atpūta Lētās vilciena biļetes

This topic contains 11 replies, has 0 voices, and was last updated by Druska Druska 2 years, 7 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Kurš zin kā internetā var nopirkt lētās vilciena biļetes uz Londonu un atpakaļ apriļa beigās. Dikti gribās aizbraukt , taču negribās braukt ar masīnu. Un kā tur ir ar mašīnām kad brauc cik jāmaksā par iebraukšānu un cik stāvvietas vispār maksā stundā?

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

nu ja tu perc laicigi biletes tad vari dabut par letam cenam bet ta nesakak.

A par masinam. nu ja tu turies ara no pilsetas centa un no C maksas celijem tad ir okey tad par iebrauksanau nav jamaksa nekas.

A par stavietu runajot, tevir jamaksa caur telephomu un jaizmanto karte. nomrlai summa var but no 1.50 lidz 2.50 stunda.

Janucis
    Janucis
    Member

A ja nav krutais telefons, nesapratu…tur kaut kāda aplikācija vai vienkārši uzvani uz nummuru un viņi tev novelk naudu? jo nu no mana telefona vecā nevar internetā ielīst kur nu veikt maksājumu kaut kādu 😀 Man jābrauc uz vēstniecību pa darīšanām, taču ja arā no cetra tas bus pa sarežģītu es Londonā neorientējos.

Druska
    Druska
    Member

nu butiba tu zvani kompanijai pa telephonu un pasaki savas atrasanos vietu(kodu) kas ir rakstits tur kur tu atrodies un tad tu paskai masinas nummuru un samaksa ar karti – nosauicot datus kartes. a par to C cela burta makksu iesaku uzreiz nopirk jo ja tu netisdam vina iebrauc un nepani tad tev bus 60 paundu sods un ja noperc tad tu tikai samksa 13 paundi, bet tu vari uzlikt ka tikai kad iebrauc tisam vai netisam tev nonem naudu.

Janucis
    Janucis
    Member

āāā. tagad sapratu, sakumā nevarēju saprast. Skaidrs, paldies liels par info. Būs jāsameklē to zonu sadalījums un tadjāskatās , taču jā labāk kā saki jānopērk uzreiz mazums kas ir starpība vai 60 paundi vai 13 paundi būs jāmaksā. Paldies liels par info. 🙂

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Te UK cenas ir baigi lielas. Lētāk uz LV aizlidot nekā aizbraukt ar vilcienu uz Londonu. Šodien aizgāju pajautāju cik maksās aizbraukt līdz Londonai un atpakaļ. Doma bija bērnus aizvest ekskursijā mazā. Man pateic aka par vienu pieaugušo jāmaksā ir 96 paundi, par bērniem pat neiedomājos jautāt , amn turpat jau slikti gandrīz palika kad uzprasīju cik pieaugusājam maksā biļete.Nav brīnums ka visi brauc kaut kur nevis ceļo pa Angliju….

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Vilciena biļetes jāpērk laicīgi interneta, jo ta vienkarsi stacija pērkot sanak nenormāla summa. Berniem lidz 5 gadiem ir par brīvu, dažam kompānijām pat lidz 6 gadiem

MMmamma
    MMmamma
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 1
    • Atbildes: 3
    • Kopā Ziņas: 4

Es pērku thetrainline lapā un vienmēr papētu kompānijas par cik ir tādas northern duo biļetes, kur 2 pieaugušie par vienu cenu. Tā mēs ar bērniem Jorku apskatījām pa lēto par cik abi bērni zem 5 gadu vecuma. Uz Londonu braucam ar megabus par cik tas ir vislēākais. Agrāk arī vilciens bija lētāks, bet pēdējā laikā padārgi.

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Būs jāpapēta šitā kompānija. Gribētu aizbraukt ar bērniem uz Londonu. Kā reizi bijām arī stacijā un tur bija nu ļoti dārgi. Mēnesi pa šito naudu varētu dzīvot.

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Mani arī paņemiet kāds līdzi! Es arī gribu uz Londonu :D. Es vispār gribu pārvākties uz Londonu pavisam, man patīk tur. Tikai cenas gan tur ir anormālas. Viena istaba sākot no 600 paundiem muusu pusee maaju pa taadu naudu var panemt.

Janucis
    Janucis
    Member

@mmmamma wrote:

Es pērku thetrainline lapā un vienmēr papētu kompānijas par cik ir tādas northern duo biļetes, kur 2 pieaugušie par vienu cenu. Tā mēs ar bērniem Jorku apskatījām pa lēto par cik abi bērni zem 5 gadu vecuma. Uz Londonu braucam ar megabus par cik tas ir vislēākais. Agrāk arī vilciens bija lētāks, bet pēdējā laikā padārgi.

Rītā apskatīšos, pagaidām izskatās ka lētakais variants ar mašīnu brakt un nemocīties. Ja nu tikai sastrēgumos kad jābrauc būs laukā no Londonas, jo sanāk pietdiena.

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Ja, autobusi ir daudz lētāki. Ja laiķus pērk, tad var uz Londoņu pa piecīti aizbraukt.
    Bet piektdiena Londona bus nāves smaka. Sastrēgumi nenormāli.

Druska
    Druska
    Member

Jā cenas dzīvošanai ir lielas,ja runā tieši pa īri, taču ēšana un drēbes, it sevišķi lielveikalos, un ja tas atrodas tuvumā, viss ir kārtībā, arī atpusties var, kaut vai pastaigājoties un vienkārši pameklējot veikalus , daudz interesantāk kā mazpilsētās.
    Ir iespējas daudz lielākas arī uz kultūras pasākumiem, muzejiem, un vienkārši uz klubiem kādreiz aiziet, tā kā katrā vietā savi labumi, savi mīnusi un viss kam jābūt, tikai līdz darbam parasti jānokļūst ilgāk un tālāk. un tas arī ir viss.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.