Kas var sevi saukt par  Latvietis

Diskusiju Forums Forums Latvija Vispārēja Latvijas Sadaļa Kas var sevi saukt par  Latvietis

This topic contains 1 reply, has 0 voices, and was last updated by Helmuts Meškonis Helmuts Meškonis 9 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    DidzisF
    DidzisF
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 1
    • Atbildes: 1
    • Kopā Ziņas: 2

Cienījamie Tautieši
    Vai ievērojāt izmaiņas, ko vakar 15. septembrī Nacionālas apvienības un ZZS ietekmē pieņēma mūsu Saeima. Galvenā būtība, ka LR pilsonis vairs nevar brīvi izvēlēties tautību, ko norādīt savos dokumentos.
    Ja Es sevi uztveru kā Latvieti, Es dzīvoju un ievēroju latvisko dzīves veidu, Es vairs nevarēšu sevi reģistrēt dokumentos kā Latvieti, ja nevarēšu apliecināt man nav LATVISKĀS ĀRIEŠU asinis.
    Es pašlaik piepelnos strādādams par intervētāju SKDS un vakar sanāca intervēt vairākus LR iedzīvotājus nepilsoņus, kuri nejūtas piederīgi Latvijai un uzskata, ka viņus LR valsts atgrūdusi un aiz spīts vairs ne vēlas runāt latviski.
    Tagad mēs atgrūdīsim arī tos Latvijas patriotus, kuri vēlas savi identificēt ar Latviju un uzsvērt, ka viņā vairs nav sveštautieša sajūta viņš vēlas sevi lepni saukt par Latvieti.
    Ja tagad vairs nebūs iespējas, brīvi mainīt tautību , ko tagad darīt šiem cilvēkiem visa viņa dzimta uz mūžu mūžiem tagad Latvijā būs iebraucēju – okupantu pēcteči. No tā laikam šie politiķi viss vairāk baidās ka tagad daudzi Latvijā vairākas paaudzes dzīvojošie sveštautiešu bērni, tagad sevi sāks saukt par Latviešiem.
    👿 👿 👿 👿
    Uz kāds tur apdraudējums latviešu tautai
    Arī man nav neviena senča ar latviskām asinīm. No mātes puses ir senči ienākuši no Igaunijas, no tēva puses ir angļu un poļu asinis. Bet Es nevaru identificēt ar nevienu no šīm tautām, jo no bērnības man ir latviska audzināšana un Es uztveru sevi tikai kā LATVIETI.
    Ja Es sev tagad nevaru pasē rakstīt tautība Latvietis, tad kas Es esmu – Pasaules cilvēks un mani nekas vairs nesaista ar piederību Latvijai. Tā ir pilnīgi pretēja politika tam ko uz ko izskan aicinājumi par sabiedrības integrāciju. Lielākā Latvijas pamatiedzīvotāji tādu lēmumu neatbalstītu.
    Tas ir kaut kas pret ko Mums steidzami būtu jāprotestē, lai panāktu šāda lēmuma atcelšanu.

Tas ir steidzami jāapspriež Latviskā vidē visā pasaulē, vai mēs vēlamies būt ārieši un saglabāt tautas genofonda tīrību, vai Latvietis ir tas kam Latvija ir sirdī un viņš dzīvo ar Latvijas vārdu uz lūpām.
    😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/pilsoni-bez-latviskas-izcelsmes-nevares-mainit-tautibas-ierakstu-uz-latvietis.d?id=47908049

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1518
    • Kopā Ziņas: 1744

@didzisf wrote:

Cienījamie Tautieši
    Vai ievērojāt izmaiņas, ko vakar 15. septembrī Nacionālas apvienības un ZZS ietekmē pieņēma mūsu Saeima. Galvenā būtība, ka LR pilsonis vairs nevar brīvi izvēlēties tautību, ko norādīt savos dokumentos.

labrīt Didzi.. hmm.. nezinu.. liekas pilnīgi loģiski.. pieļauju, ka šis likumprojekts ieviesīs noteiktu sakārtotību šajā virtuvē, un kārtība pēc būtības nav slikta 🙂

ja precīzāk – tu uztraucies, ka tādas varenas un milzīgas tautības piederīgie kā krievi to pārdzīvos? 🙂 .. šaubos, ka viņi par to satraucās, kaut gan cilvēki jau ir dažādi..

.. interesanti – un ko tev vajadzētu rakstīt pasē pēc šīm izmaiņām?

starp citu – manai sievai ir 2 brālēni (mamma no LV un tētis no Magadanas), abi dzīvoja Krievijā (Magadānā), pēc tam pārcēlās uz Kaļiņingradu, bet savus vārdus Edgar un Gunar nemainīja.. un zini – visām vietējām meituškām patika 😉 .. varbūt tāpēc, ka viņi savādu iemeslu lepojas ar to? .. nezinu 🙂

Helmuts

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1518
    • Kopā Ziņas: 1744

🙂 šīs pārdomas man lika atcerēties momentu no ģeniālas filmas “Заяц над бездной”.. esi redzējis?

[youtube:3jsdl77m]http://www.youtube.com/watch?v=oAEa4O27Lbg[/youtube:3jsdl77m]

.. 🙂 pieļauju, ka filmā izskanējušā pēdējā argumenta pielietojums, būtu daudz, daudz sāpīgāks 😉

Helmuts

p.s. ja vēlaties redzēt visu filmu:

[youtube:3jsdl77m]http://www.youtube.com/watch?v=cbbkTqeXV0s[/youtube:3jsdl77m]

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.