Izklaide pilsētā

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Atpūta Izklaide pilsētā

This topic contains 10 replies, has 0 voices, and was last updated by Janucis Janucis 2 years, 6 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Kārtējo reizi man jāstrādā bija un kārtējo reizi es palaidu garām izbraucienu ar divstāvīgajiem autobusiem mūsu pilsētā + tas bija vis par velti brrrrr….. 👿

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Mēs gan šodien bijām, fantastiska diena! Gājām ar bērniem uz teatrālām nodarbībām un ieraudzījām ka muzejā pasākums. Aizgājām pēc nodarbībām. Pažarnieku mašīnu veco apskatījāmies, iekšā ielīdām arī , sirēnu arī bērni varēja iedarbināt, nu ļoti feina diena bija. Nobeigumā ar divstāvīgo autobusu arī izbraucām, nevis ar tiem sarkanajiem, bet ar to kam nebija jumts. Superīga diena!

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Es arī izvizinājos bija super un vēl mēģināju nofilmēt braucienu, tas nu gan sanāca kāds sanāca, jo vējš bija riktīgs 😀 Nopriecājos ka saules brilles uzvilku laicīgi , vienu brīdi domāju ka aizspūtīs no tā aukšēja stāva visus 😀 Bet tā bija super ar tādu vēl nebiju braukusi 😀 Kolosāla dien piekrītu 😀

Janucis
    Janucis
    Member

@vija wrote:

Kārtējo reizi man jāstrādā bija un kārtējo reizi es palaidu garām izbraucienu ar divstāvīgajiem autobusiem mūsu pilsētā + tas bija vis par velti brrrrr….. 👿

Neuztraucies , ja šodien neuzspēji, tas rītā vēl ir iespēja pavizināties! Rītā viņi arī būs. Cerams ka nelīs tikai un jā iesaku uzvilkt ko siltāku 😆 Un iesaku uziet augšā tur visādas mašīnīšu kolekcijas bija pieejams bērnam šodien nopirkām veselu čupu, tas ja protams mašīnītes patīk mazas kolekcionēt 😆 Muzejā otrā stāvā. un kur pažarnieki var arī uzmērīt kostīmu. Šodien uzvilku ķiveri nu viņa ir ļoti smaga. iedomājos kādi ir zābaki smagi un pārējais kostīms, tur nav viegli viņā pakustēties.

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Es gribēju bet netiku, ne sestdien, ne svētdien, bet dzirdēju ka tur esot forši bijis, neesot gan daudz transportlīdzekļi, bet divstāvīgais ar nonestu jumtu. Ta daži jaunieši teica- norauts jumts. Bet atsauksmes esot foršas, nekā slikta. Varu iedomāties spectērps, ķivere – pasmaga, neko jau, es gan nekad neesmu vilkusi, bet likas tikai ne tik smaga kā te citi saka, bet drošibai kā senajos laikos, trennēti vīri, zirgi bruņas atrums un uzvara. Tagad ikdienas cilvēki to nevar, jo ja jau liekas ķivere smaga, tad jau tie ir trennēti cilvēciņi.

Janucis
    Janucis
    Member

Vot tas bija arī tas ko es iedomājos kā senos laikos vispār ar bruņām varēja pakustēties. Es vienreiz skatījos raidījumu kur stāstīja ka tā nemaz nav kā filmās rādīja, ka redziet ar zobenu un bruņām aprkrāvušies baigi skrien, ka bija tā ka knapi pakustēties varēja un zobenu pacelt īstenībā 😀

Inese
    Inese
    Member

Viņiem jau pēc tam visas bruņas tikai pārtaisītām uz vieglākām. Bet pašā sākumā laikam bij kā bija. Es kaut ko dzirdēju ka viņiem pat bija jāpalīdz zirgam mugurā uzskāpt, jo bruņas bija smagas un grūti bija pašiem ko tādu izdarīt.

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Urrā! Svētdien tiku uz autobusiem. Izvizinājos ar sarkano autobusu, tad ar autobusu bez jumtiņa. Super patiešām forši bija un vēl piedevām pažarnieku kostīmu visu uzvilku. Taču patiešām baigi smagais, nesaprotu kā viņi var kustēties tajā formā.

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Nu es tiksū uz karuseļiem, bet mūsu pilsētā ir izlīmēti plakāti, pat tādās vietās, kur staigā tik pa nakti kāds piedzēries, Nu kurš lasīs plakātu uz žoga, kas ir aizaudzis, atrodas krūmu dziļā nogāzē un kur tik suņi to var redzēt. Tā tieši laikam cerams ka pielika kāds neskaidrs cilvēciņ’d ejot kaut kur aiz stūra, vai- staigājot uz rokām nesaprata, kāpēc kāds kāpj uz tām.

Inese
    Inese
    Member

Nu man te jau vairs nekas neizbrīna. Visādus brīnumus redzējuši esam un šitas ar jau pierasta lieta un pēc tam brīnās kāpēc neviens nenāk 😀

Inese
    Inese
    Member

Iemesls kāpēc man nepatīk karuseļi. Rekur Liverpūle nelaimes atgadījums. Atrakciju laikā nokrita daļa no izskārtnes un uzkrita bērniem virsū. Par laimi bērni nav cietuši nopietni. Taču cik nav bijuši gadījumi kad iet arī bojā bērni. Tikai to nekur īsti neofišē.

Janucis
    Janucis
    Member

Nu ja Jūs par šitādām lietām ruinājiet, tad rekur jums ”scary story” par Disneju. Tiesa nezinu vai patiesi vai izdomāti Taču ja kādam interesē ,tad rekur var apskatīties .
    https://www.youtube.com/watch?v=DqskqQK-XGA

Kam garšo MC, te arī būs :https://www.youtube.com/watch?v=nIpFPhc4nHw
    Es esmu MC ēdājs un tāpat ēdīšu nu neko darīt 😀

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.