Informatīvi atbalstam Bērzes Strazdu Jāņus

Čats Forums Tauta.uk Oficiālie Forumi Foruma Jaunumi Informatīvi atbalstam Bērzes Strazdu Jāņus

This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by Druska Druska 1 year, 2 months ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1528
    • Kopā Ziņas: 1755

čau, čau visiem 🙂

foruma aukšdaļā ieliku Bērzes Strazdu organizēto Jāņi 2016 baneri 🙂 .. nospiežot uz baneri var iegādāties biļetes online eventbrite , kur tiešā internet-saite (links) ir: https://www.eventbrite.co.uk/e/berzes-strazdu-janu-festivals-2016-tickets-22972520427

tas arī viss 🙂

🙂 1. reizi esam informatīvie atbalstītāji 🙂

Helmuts

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Biju tomer nolemis braukt,, sarunaju transportu, sarunajam kopa kompaniju,, un planojam ko nemt no nenemt lidzi no partikas,, kas bus kas nebus,, Nak laiks ,, citi vel piesolija pacelt piradzinus,,, ar labu galu,, bet galas vecis,, ka es saku,, es nevaru vairak vienam pardot ka puskg speki zavetu,, citiem ari vajag,, Nu nesapratu apvainojos un domaju ka nav drauzigi..
    Sodien tas atkal raksta ,,, kas pirmais brauc tas pirmais mal… un tikun ta speki nevar dabut 1 kg manejie teica,, tad nenema vispar

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster

@dzivniecins wrote:

Biju tomer nolemis braukt,, sarunaju transportu, sarunajam kopa kompaniju,, un planojam ko nemt no nenemt lidzi no partikas,, kas bus kas nebus,, Nak laiks ,, citi vel piesolija pacelt piradzinus,,, ar labu galu,, bet galas vecis,, ka es saku,, es nevaru vairak vienam pardot ka puskg speki zavetu,, citiem ari vajag,, Nu nesapratu apvainojos un domaju ka nav drauzigi..
    Sodien tas atkal raksta ,,, kas pirmais brauc tas pirmais mal… un tikun ta speki nevar dabut 1 kg manejie teica,, tad nenema vispar

.. uhh, ka man jūs abi dzīvnieciņš un zvēriņš jūkat 😀 😀

štrunts par pīrādziņiem – viss, kas ir vajadzīgs ir 1 draugs/druška, telts un kabatā 50-100 mārciņas un būsiet ok 🙂

Druska
    Druska
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 62
    • Atbildes: 897
    • Kopā Ziņas: 959

Ha haaa,, dzivniecins un zverins,, bus abi janokauj un labas adinas no viniem varetu sanakt,, uz Janiem,,, eiropas joks,,,
    Nu ta augseja reklama ir laba un tomer man vina liekas, ka fiziski liela,, man trauce, tik liela,, man fiziski trauce..
    Nu bet ka ir ta ir

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu reklama ir tiri ta neko,, vismaz apskatit varam visadus uzrakstus,, visus, kas ir saja projekta iesasititi,, pat dazs labs ir tads nosaukums, ko es pat nezinaju,,
    Bet nu laikam viss notiks,, mes Janosim un vell,, Kas tie par Janiem,,bez piragiem,, vai ari,, fakts,, Kada nozime kas tev ir kajas ja tu esi Parize???

Druska
    Druska
    Member

Precizesim ka svinesim no dabas kruts,, ka butu pareizi , svinet un ka justies saja dabas istaja mirkli…
    Šogad ir viena no retajām reizēm, kad saulgriežos iekrīt pilnmēness, tādēļ šī nakts piepildīta tieši ar to Jāņu maģiju, kas aprakstīta tautas paražās. Savukārt 23. un 24. jūnija kalendārie Jāņi noritēs enerģētiski smagnējā 19. Mēness dienā,
    Saule 21. jūnijā lec Marsa stundā pulksten 4.29 – tad līdz 5.58 rīta rasas un svētku sagaidīšanas rituāli.
    Tas taka butu isuma par musu dabas laiku . Tad vel uguns kurs un mes pasi

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

Iedomajaties, ka butu dzive iespeja noskatities Skrodeldienas Silmacos,, saja Janu pasakuma,, es domaju ka tas butu to verts un biletes butu izpirktas un pasakums butu pilns lidz ar ausim,, brauktu laikam visi kas mil teatri, kaut vai del teatra izrades vien,, kaut vai ari tikia uz so bridi,, bet butu super,,

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster

@zverins wrote:

Iedomajaties, ka butu dzive iespeja noskatities Skrodeldienas Silmacos…

huhh.. kolosāla doma 🙂 .. ehh.. uznāca nostaļģija 🙁

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster

.. nevarēju nepameklēt, kur var paskatīties online oriģinālo Skrodardienas Silmačos.. pirmā opcija > youtube.. un bingo!

[youtube:1ajgdbbk]http://www.youtube.com/watch?v=RQF1vACFNB4[/youtube:1ajgdbbk]

Druska
    Druska
    Member

Skrodeldienas Silmacos,, nu tur jabus ilgam pec majas pa taisno,, bet ja dzive noskatitos, Nu redzat ko mums nozime tas kas ir verts, vien saskrietu asaras acis.. Bet nu dvesele vala, asaras ara, labi ir alins ko dzert,, kaut ka ta bija viena dziesma.
    Ja bus jaiesaka nakamreiz tiesi ta, lai ved tautu uz tautu sadarbiba.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.