Elektromobīļi

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Auto Lietas Elektromobīļi

This topic contains 7 replies, has 7 voices, and was last updated by Slipais slipais 6 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Vai esat kādreiz ar tādu mēģinājuši braukt? Un ko jūs par šo ideju sakat? Itkā Londonā jau daudz viet viņi sākuši parādīties un cilvēku interese pēc viņiem ļoti strauji aug. Kā ar jums gribētu tādu auto savā īpašumā arī?

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Ja nemaldos tie bija tie foršie elektromobīļi kuri nepiesārņoja gaisu. Interesanti vai viņi sanāk uzturēšanā dārgāki vai lētāki nekā parastās mašīnas. Tā jau viņas izskatās miniatūras un foršas mašīnītes. Gribētu es tādu arī sev. Vienīgais kas mani uztrauc ir tas ka tur vis uz elektronikas un mūsdienās ja elektronika pārkarst tad vis aizdegās beigās, tas tā a tā ja viņi draudzīgi dabai un nemaksā dārgāk par benzīnieku, neatteiktos no tādas 😀

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Man jau tas nosaukums patīk. Es laikam gribētu sākumā izmēģināt kā ir ar viņu braukt un tad domātu vai tādu gribētu vai nē sev. Taču viņi pateišām izskatās maziņi piemīlīgi, vismaz ko esmu redzējusi. Un Londonā nebūtu pa skādi ko tādu ieviest, jo tur piesārņojums ir liels diemžēl un jo īpaši karstā vasaras laikā. Tādi tur noderētu ideāli.

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu sis jaukas masinas jau sak labi pardoties pa musu celiem un vini ir tik labi izdomajusi ka tu vari nopirtk masinu gan ar degvielu un electribu viniena,
    vini gan vel maksa laba cena un ne visur vel vinus var uzpildit un pluss vini loti talu nebrauc bez uzpildes, bet tas ir labs nakotnes plans musu gaisam un tiribai. tikai visiem tas butu jasak saprast.

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Hibrīdi vel ir parak dārgi, lai varētu nomainīt parasto masinu. Ja brauka par taksistu, tad var vel atpelnīt, bet ta pasam savam vajadzībām diez vai izdosies tik daudz nobraukt lai butu reāls ietaupījums.
    Elektromobili pagaidām vel nav tik attīstīti, lai varētu lielas distances veikt. Man kolēģim piedāvāja gadu pabraukāt ar elektrisko smart, bet beigas paskatījās, ka tik kādas 90 jūdzes var nobraukt kad pilnība uzlādēts. Ta ka ja nesanak darba uzlādēt, tad majas var ari netikt.
    Tesla mašīnīti gan es labprāt gribētu, tik lieki 100k jāatrod

Slipais
    slipais
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 0
    • Atbildes: 3
    • Kopā Ziņas: 3

pirmkārt viņiem nav co2 izmeši, kas padara šos auto par ļoti draudzīgiem videi, kā arī daudzas valstis dotē šādu auto iegādi.

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1528
    • Kopā Ziņas: 1755

🙂 mans draugs (anglis) apsoliija shajaa wiikendaa pavizinaat ar 5 gadus vecu 911 porschiiti.. ehhh.. kaa var peec tam braukt ar elektrolietu.. tomeer taa ir naakotne..

Slipais
    slipais
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 0
    • Atbildes: 3
    • Kopā Ziņas: 3

tu pamēģini ar Teslu izbraukt, varbūt pēc tam vairs nemaz negribēsi ar Porsche braukt!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.