Camping

Čats Forums TAUTA.uk Diskusijas Atpūta Camping

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by Dzivniecins dzivniecins 2 years, 4 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Ka ir gajis anglija kempinga ar citiem cilvekiem. man liekas ka vajadzetu savakties kopa barinam un pameiginat. daudzi runa ka sanak loti laba lieta kopa un visi ir izbaudijusi. es esmu bijis vienu reizi un man patika, bet man gribas atkal un vienam man liekas ka nav intresanti.

Ir varbut gribetaji ko.

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

yz kurieni un kāds maršruts un uz vienu vai vairākām dienām? Atkarīgs kur kad un kāds laiks ārā 🙂 Es laikam gribētu piknikā aizlaist vairāk 😀 Eu a te ir kaut kādas uk mājas lapa kur ir kādi pikniki vispār?

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

idejas foršas tikai viena niance kur laiku tam visam atrast :D. Bet ja ir laiks tam visam un kamēr jauni tikmēr tik jāriņko brīvdienās riņķi apkārt 😀

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu laika problema man liekas ka butu tikai mazina, ja mes kartigi saplanotu tad man liekas ka mes kopigu laiku atrastu un nekadas problmemas nebutu. un pluss nav jau ta ka visi dzivo un strada 24/7. ir kad ir tas brivas dienas un tad var but satikties visiem un atpusties lai nebutu jaslinko majas un jadoma ka darbs drizuma atkal.
    Ta tui vari atbrivoties un nedomat par neko.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.