Biatlons

Čats Forums Latvija Sports Latvijā Biatlons

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by Zverins zverins 2 years, 8 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Aleksandrs
    Aleksandrs
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 17
    • Atbildes: 150
    • Kopā Ziņas: 167

Ļoti gaidīju Rostorgujeva startu vakardienas sprintā, bet diemžēl viņš nestarteja slimības dēļ.. Jācer, ka mass-startam būs gatavs! Hip-Hip-Hurāā!!

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 227
    • Atbildes: 1528
    • Kopā Ziņas: 1755

@aleksandrs wrote:

Ļoti gaidīju Rostorgujeva startu vakardienas sprintā, bet diemžēl viņš nestarteja slimības dēļ.. Jācer, ka mass-startam būs gatavs! Hip-Hip-Hurāā!!

🙂 izlasīju uzvārdu Rostorgujevs, bet atmiņās uzpldēja Rastjerajevs:

[youtube:1oynul3r]http://www.youtube.com/watch?v=46LNTN5lYjQ[/youtube:1oynul3r]

🙂

.. ļoti patīk šī dziesma.. varbūt tāpēc, ka Latvijā palika draugs, kurš arī dzīvo laukos un izskatās ļoti, ļoti līdzīgs galvenajam varonim 😉

jauku vakaru, H

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Es vispār viņu apbrinoju kā viņi tādā aukstumā kaut ko tur var ņemties un darīties…. brr es no segas degunu nevaru pabāst laukā šitādā laikā 😀 A šie sporto 😀

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Taa es tagad meeginu atcereeties las bija biatlons? Tie las sluuc leja pa ,,slidkalninju,, vai tie las sleepoja un shava? Vai es vispaar sajaucu kaut KO?

MrsB
    MrsB
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 14
    • Atbildes: 1406
    • Kopā Ziņas: 1420

Slēpo un šauj.

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

@mrsb wrote:

Slēpo un šauj.

A fuh, es jau domaju ka vispaar neko nesaprotu no taa visa. Shito es at shad tad paskatos kad sanaak.

Zverins
    zverins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 130
    • Atbildes: 1824
    • Kopā Ziņas: 1954

esmu fane ,,nu jau bijusajam Jekabam Nakumam, sportists, biatlonists un labs biatlonist, vina sakotnejais trenneris Valdis Lusis, vot ta man liekas daudzi var but forsi, un ir ari

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.