Bērnu uzturs

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by Janucis Janucis 2 years, 3 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Intersanta lieta. Angļu speciālisti veica eksperimentu kurā viena grupa dalībnieku dzēra pienu katru dienu. Otra grupa dzērā pienu + vitamīnu D un trešā praktiski nelietoja pienu. Eksperimenta mērķis bija noskaidrot cik veselīgs ir piens. Rezultātā pirmajai grupai bija parādījušās dažādas slimības, otrai grupai mazāk, trešai izmaiņas nebija veselības stāvoklis bija normāls. Kā izrādījās piens kas satur kalciju un tika uzskatīts ka ir veselīgs vairs nav tik veselīgs. Kādas Jūsu domas? Man liekas ka pilnīgākās muļķības viņiem, Ja tā būtu tad sen jau aizliegtu pienu dzert vispār un lietot uzsturā. Viņiem kaut kā tie pētījumi dīvaini citreiz.

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

nu intresanti jauni. nu tad jau man bus lielas problemas. mani bieizi sauka par piena telu, jo man loti garso piens un parsvara es dzeru vinu visam klat. HA HA.

Ta tad tas nozime ja es dzersu daudz pienu mana uztrura, tas nozime ka man dzrizuma ir jagadatovas lielam slimibam no vina, Kalcijs ir tagad pasaules indigakais produksa. :).

Nu man liekas ka kadam ir galava putra sagajusi ja ta uzkata. Nu nevar but ta. paskaties tad jau visi zemnieki jau sen butu nomirusi.
    Zemnieku rases ka tadas nebutu tad.

Inese
    Inese
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 37
    • Atbildes: 366
    • Kopā Ziņas: 403

Es domāju ka tas ir mēdiju kaut kāds izrauts konteksts un apstrādāts.Reāli droši vien tika veikts eksperiments ar vienu pienu un dažiem cilvēkiem.. Un rezultāts tika ņemts kā varbūtība un vis. Mēdiji paliek mēdiji. Tā vienmēr izrauj mazumiņu no teksta un uzpūš no tā milzīgu kaut ko kliedzošu. Ja piens būtu kaitīgs sen jau būtu visur aizliegts.

Vija
    Vija
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 86
    • Atbildes: 860
    • Kopā Ziņas: 946

Nu ziniet sasmīdinājāt piens un kaitīgs veselībai, kas ta tie par jaunumiem. Es bez piena nevaru nevienu dienu iztikt. Garšīgs un labs. Tiesa treknu pienu es nedzeru, taču vājpienu ar lielāko prieku brokastīs pie maizītēm, svēta lieta. Un iedomājaties ja bēniem nedot pienu kas notiks, vispār neiedomājos kā piens var būt kaitīgs veselībai.

Janucis
    Janucis
    Member
    • Uzsāktas Tēmas: 100
    • Atbildes: 931
    • Kopā Ziņas: 1031

Es arī neiedomājos kā es bez piena iztiktu un kā bērns. Atvainojiet manā putra bez piena nu neiespējami. Var uztaisīt taču tas protams nebūs tas. Nu varbūt tas piens kaitē ja cilvēk sdienā dzer litriem entajiem, vēl ko tādu varētu pieļaut taču glāze piena dienā nu nezinu ….ir viņiem interesanti tie eksperimenti……vai arī es kaut ko nesaprotu no viņiem.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.