29. aprīlī – UK’s Latvian Business Network – 7th Event

Diskusiju Forums Forums Bizness Pasākumi 29. aprīlī – UK’s Latvian Business Network – 7th Event

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by Helmuts Meškonis Helmuts Meškonis 1 year, 1 month ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster
    • Uzsāktas Tēmas: 226
    • Atbildes: 1518
    • Kopā Ziņas: 1744

Oficiālais nosaukums: UK’s Latvian Business Network – 7th Event
    Datums: 29. apriilis (piektdiena)
    Laiks: 18:30 – 21:30
    Vieta: Latvijas vēstniecība Lielbritānijā – 45 Nottingham Place, London, W1U 5LY
    Regjistraacija caur Eventbrite: https://www.eventbrite.co.uk/e/uks-latvian-business-network-7th-event-tickets-22661098957

Max cilveeku skaits: 50

.. man atsuutiija informaaciju par sho pasaakumu un es personiigi plaanoju aizbraukt un paskatiities kas ir kas.

.. jaaatziist, ka plakaatinjsh taads divdomiigs gan ir 😀 😀

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster

Cik saprotu, shii ir organizeetaaju oficiaalaa fb grupa: https://www.facebook.com/groups/UKLBusiness/

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

Nu ko darbs darits, esi pienemis lemumu braukt, es esmu pienemis lemumus, tevi gaidit ar atsauksmem un ka gaja.. Es gan netieku, bet gaidisu smalku atstastu ka tev gaja,, ja sanka, ieraksti varbut ne podkastu, bet vienkarsi ieraksti mes labprat paklausisimies ko vilks ar aitinu ,, tur darija,,ka tai mikla,, vilks, aita un kapostgalva pie laivinieka.

Dzivniecins
    dzivniecins
    Participant
    • Uzsāktas Tēmas: 151
    • Atbildes: 1280
    • Kopā Ziņas: 1431

@Helmuts wrote:

Oficiālais nosaukums: UK’s Latvian Business Network – 7th Event
    Datums: 29. apriilis (piektdiena)
    Laiks: 18:30 – 21:30
    Vieta: Latvijas vēstniecība Lielbritānijā – 45 Nottingham Place, London, W1U 5LY
    Regjistraacija caur Eventbrite: https://www.eventbrite.co.uk/e/uks-latvian-business-network-7th-event-tickets-22661098957

Max cilveeku skaits: 50

.. man atsuutiija informaaciju par sho pasaakumu un es personiigi plaanoju aizbraukt un paskatiities kas ir kas.

.. jaaatziist, ka plakaatinjsh taads divdomiigs gan ir 😀 😀

Nu ir pagajis labs laicins un mes vel neesam dzirgejusi ka tad tur gaja tev.
    Man intrese jo es pats gribedams nebiju spejigs atbrivoties un tik uz turieni.
    Nu ko tad tadu intresantu un jauku vini tur iztastija un vai kadas davaninas ari eidea par to ka pardijaties?
    Gaidu zinu un cerams ir kadi intresanti bukleti vai bildes ko paskataties

Helmuts Meškonis
    Helmuts Meškonis
    Keymaster

.. pat īsti neesmu drošs ko gribētos par to pateikt… man viņš bija ļoti vērtīgs, jo tur satikos ar cilvēku, kuru jau sen gribēju satikt.. vnk, mūsu izvēle krita uz šo pasākumu kā vietu, lai tiktos..

.. pieļauju, ka šis pasākums nav un nevar sniegt tūlītēju efektu – tas ir daļa no uzņēmēja obligātā maratona 🙂

Sent from my iPhone using Tapatalk

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.